Kontaktinformasjon

Adresser og kontaktinformasjon

Salgsteam

Wienerberger har i dag et landsekkende forhandlernett bestående av byggvaremarkeder, flisforhandlere og forhandlere av tak. Vi henviser til nærmeste forhandler på telefon 22 07 26 00.


 

 

 

 

 

 

 

Salgs- og markedskontor
Wienerberger AS
Brobekkveien 40
0598 Oslo
 
Telefon: 0047 22 07 26 00
Faks: 0047 22 07 26 01 


Fakturaadresse
Wienerberger AS, Bratsberg teglverk
Stengenveien 31
3825 Lunde
 
Telefon: 0047 35 94 67 00
Faks: 0047 35 94 67 50


Showroom
Wienerberger AS
Brobekkveien 40
0598 Oslo
 
Telefon: 0047 22 07 26 00
Faks: 0047 22 07 26 01

 

Ole-Kristian Thoresen
Country Manager

 

Telefon: 22 07 26 03
Mobiltelefon: 90 15 12 93
E-post: ole.kristian.thoresen@wienerberger.no



Per Ivar Ødegaard
Produktsjef tak

Telefon: 22 07 26 05
Mobiltelefon: 95 82 69 19
E-post: per.ivar.odegaard@wienerberger.no
 


Tor Bratseth

Salgskoordinator tak

Telefon: 22 07 26 00
Mobiltelefon:

E-post: tor.bratseth@wienerberger.no

 

 

Jørgen Nesse
Salgskonsulent tak

Telefon: 22 07 26 00
Mobiltelefon: 91 54 76 11
E-post: jorgen.nesse@wienerberger.no
 

 


Anne Galasz
Salgssekretær/ordrekontor

Telefon: 22 07 26 00
E-post: anne.galasz@wienerberger.no
 

Avdeling tak


 

Stig Ove Troset
Regionsjef øst/salgsing.
Telefon: 22 07 26 06
Mobiltelefon: 98 22 10 43
E-post: stig.troset@wienerberger.no

 

Harald Joys
Regionsjef vest/murmester
Mobiltelefon: 90 06 11 14
E-post: harald.joys@wienerberger.no


 


 

Avdeling mur - salg



Tove Narvestad
Teknisk sjef/siv.ing.

Telefon: 22 07 26 04
Mobiltelefon: 91 17 12 71
E-post: tove.narvestad@wienerberger.no

 

 

Avdeling mur - teknisk



Andreas Hauge
Prosjektsalg- og importansvarlig

Telefon: 35 94 67 40
Mobiltelefon: 90 18 04 08
E-post: andreas.hauge@wienerberger.no

 

Avdeling mur - ekspedisjon og logistikk

Til toppen